KONST / Litografier / Färglitografier 15539233
nr 1553 9233
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografier, 2 st, Österlånggatan & Gustav Adolfs torg. Signerade, numrerade. Färglitografi, bildmått: 54x42, yttermått inklusive ram: 71x55 - 74x60 cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:43:24
29/7 13:33:49
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius